ÖVRIGT / Diverse / Skål med lock 8516482
nr 851 6482
Skål med lock
+ rökelskekar, Asien, höjd: 7-12 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 7 oktober 2013
kl 19:16:13
150 kr
300 kr